Telefonumuz

0338 214 2020

E-Posta Adresimiz

guvensurucukursu2142020@gmail.com

Online Eğitim Sİstemi Nedir?

Online Eğitim Sistemi kursiyerlerimizin mekan ve zamana bağlı kalmaksızın, diledikleri zaman diledikleri yerden ve platformdan ders çalışabilmelerini mümkün kılan sistemdir. Sürücü kursumuz bünyesinde kursiyerlerimize ücretsiz olarak şifre tanımlanmakta, kurs süresi boyunca yararlanmaları sağlanmaktadır.

Online Eğitim Sİstemi Neleri İçerir?

Sürücü kursumuza kayıt olan kursiyerlerimiz kendilerine verilen şifre veya kullanıcı adı  ile sitemiz üzerinden sisteme giriş yapmaktadır. Online eğitim sistemi içerisinde bireysel olarak deneme sınavı, özel deneme sınavı (soru sayısı ve konunun kursiyerce belirlendiği)  ve sınıf sınavı seçenekleri sunulmaktadır. Yine kursiyerimiz kitap veya döküman taşıma zahmetinden kurtulmakta bilgisayar, tablet veya telefon üzerinden ders takibi yapabilmektedir.  Dersi okuyarak takip etme olanağı bulamayan kursiyerlerimiz mp3 ders takibi sayesinde ofiste, seyahat ederken, yürüyüş yaparken, çalışırken derslerine çalışabileceklerdir. 

Çoklu Dil Desteği

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan yabancı uyruklu kursiyerlerimiz ve Türkçe'ye tam hakim olmayan vatandaşlarımız için Arapça, İngilizce, Rusça dil seçenekleri ile ders çalışma ve online sınava girme kursumuzun sağlamış olduğu imkandır.  Bu sayede kursiyerlerimiz ana dillerinde eğitim görebilecek ve sınava daha iyi hazırlanabileceklerdir.

4500+ Özgün Soru

Piyasada bulunan diğer online eğitim sistemlerinin aksine kursumuz bünyesindeki sınav sistemimizde 4500'den fazla özgün soru kursiyerlerimizin daha rahat bir şekilde ders çalışabilmelerine ve sınava hazırlanabilmelerine olanak sağlamaktadır. Ayrıca her geçen gün soru sayımız artacaktır.

MEB ile Uyumlu Ekran

Sınava çalışmak kadar adaptasyonunda önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle online sınav ekranımızı MEB ile uyumlu olacak şekilde geliştirdik. Böylece gerçek sınava girdiğinizde tıpkı evinizdeki rahat ortamda gibi hissedeceksiniz.

İstatistik Takibi

Gerek bireysel başarınızı ve eksiklerinizi, gerekse sınıf içerisindeki başarı ve eksiklerinizi ölçebilmeniz ve değerlendirebilmeniz amacıyla sizler için istatistik ekranı oluşturduk.

Whatsapp Destek